Beczenie

Beczenie słyszane we śnie, nie jest zapowiedzią niczego dobrego, szczególnie jeśli dźwięk ten wydaje baran lub jagnię. Może być wówczas ostrzeżeniem przed kłótniami i niedomówieniami lub problemami w sferze finansowej. Jeśli natomiast w Twoim śnie beczy jakieś inne zwierzę, nie masz się czego obawiać.

Beczenie we śnie

  • Gdy słyszysz beczenie barana – niestety jest to oznaka złych wieści lub kłótni w rodzinie. Nie bądź zbyt  uparty, przyznaj się do błędu i przeproś, a wszystko znowu się ułoży. Dzięki temu odczujesz ulgę.
  • Gdy słyszysz beczenie jagniąt – to niedobry znak dotyczący finansów. Wpadniesz w długi, które będzie Ci trudno uregulować, mimo to że wcale nie będą duże.
  • Gdy we śnie słyszysz beczenie innych zwierząt – życie kolejny raz Cię zaskoczy i pokaże, że niczego nie możesz być pewny. Nowa sytuacja jednak wcale nie musi być dla Ciebie nieprzyjemna, wręcz przeciwnie – gwiazdy mówią wręcz, że zmieni ona Twoje życie na lepsze! Słuchaj swojego serca i postępuj zgodnie z zasadami, a wszystko będzie dobrze!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o