Bęben

Bęben we śnie

Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, znaczy to, że najprawdopodobniej niedługo poczujesz przypływ sił życiowych oraz pozytywnej energii. Będziesz bardziej kreatywny, samoświadomy i odkryjesz w sobie nowe zdolności. Pamiętaj jednak, że do prawidłowego odczytania snu, dobrze jest zapamiętać więcej szczegółów. To właśnie one mogą dać Ci wartościowe wskazówki.

  • Gdy śni Ci się, że grasz na bębnie – w końcu zaczniesz kierować swoim życiem samodzielnie, wyrywając się z jakiejś toksycznej relacji. Bądź stanowczy i nie dawaj sobą manipulować
  • Gdy widzisz, że ktoś gra na bębnie – Twoje życie zacznie układać się po Twojej myśli. Będziesz bardziej pewny siebie, odczujesz wewnętrzną harmonię i spokój.
  • Kiedy we śnie słyszysz odgłosy bębna – ktoś, z kim dawno już się nie widziałeś poprosi Cię o pomoc. Nie odmawiaj mu jej, ponieważ poza dobrym samopoczuciem, w przyszłości zaowocuje to sporymi profitami!
  • Gdy we śnie widzisz bęben – jesteś osobą, w której towarzystwie bardzo miło się przebywa. Nie należysz bowiem do ludzi zawistnych, złośliwych czy kłótliwych. Można Ci zaufać, pośmiać się z Tobą, a także porozmawiać o ważnych kwestiach. Twoi przyjaciele mają szczęście!
  • Gdy we śnie widzisz bęben, a jesteś handlowcem, rolnikiem czy żeglarzem – to świetny znak, zapowiadający powodzenie nie tylko w interesach ale i w życiu osobistym!
  • Kiedy widzisz zepsuty bęben – oznacza to, że nie jesteś do końca zadowolony ze swojego życia erotycznego. Pamiętaj, że czasem wystarczy szczera rozmowa z drugą połówką, po której może okazać się, że chcecie tego samego, tylko wstydzicie się o tym głośno mówić!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o