Bażant

Bażant pojawiający się we śnie, to świetny znak zwiastujący szczęście i pomyślność, często w sferze finansowej. Dobrze jednak zapamiętać jak najwięcej szczegółów dotyczących tego snu ponieważ ma on bardzo bogatą symbolikę.

Bażant we śnie

  • Gdy śni Ci się, że widzisz bażanta – to bardzo dobry znak mówiący o tym, że za niedługo czekają Cię niemal same przyjemne chwile. Wszystko zacznie się układać, zarówno w sferze uczuciowej, jak i zawodowej, towarzyskiej czy zdrowotnej. To Twój czas, wykorzystaj go!
  • Kiedy śni Ci się, że widzisz bażanta, który leci wysoko – w niedługim czasie nagle i niespodziewanie się wzbogacisz.  Najprawdopodobniej coś wygrasz lub dostaniesz spadek.
  • Gdy śni Ci się, że widzisz spacerującego bażanta – to świetny znak w odniesieniu do pieniędzy oraz pracy zawodowej. Wszystko zacznie się układać po Twojej myśli, przestaniesz martwić się finansami i zaczniesz na spokojnie spełniać swoje marzenia
  • Jeśli śni Ci się, że polujesz na bażanta – wszystko pójdzie po Twojej myśli. Nie martw się więc na zapas i zacznij wierzyć w siebie! Jesteś sprytniejszy i bardziej zaradny niż Ci się wydaje!
  • Gdy śni Ci się, że zabijasz bażanta – ktoś w Twoim bliskim otoczeniu dobrze Ci doradza. Porzuć więc dumę i upór i choć raz posłuchaj przyjaciela. Nie będziesz żałował!
  • Gdy śni Ci się, że ktoś przygotowuje mięso bażanta do jedzenia – oznacza to, że w Twoim bliskim otoczeniu jest ktoś, kto chce Cię wykorzystać. Miej więc oczy szeroko otwarte, bądź asertywny i za wszelką cenę odetnij się od tej relacji.
  • Kiedy śni Ci się, że jesz mięso bażanta – będziesz w świetnej formie fizycznej i psychicznej. To dobry czas na wycieczki, uprawianie sportów, spotkania towarzyskie i imprezy.
  • Gdy widzisz bażanta w trakcie zalotów – to Twój czas w sferze uczuć! Jeśli jesteś singlem, spotkasz w końcu kogoś bardzo interesującego, kto odmieni Twoje życie na lepsze. Jeśli natomiast jesteś w związku, nabierze on na nowo rumieńców i da Wam obojgu jeszcze mnóstwo satysfakcji!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o